Movies
Ratings
534
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 2.5