Titles you rated
Margin CallRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Chain ReactionRated ★ 4.0
Street KingsRated ★ 4.0
The Lake HouseRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Robin HoodRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0