Titles you rated
JumperRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0