Titles you rated
QuickRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 0.5
R-PointRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0