Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 2.0
RedRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0- Jakob the LiarRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0