Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
GrassRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
AfterRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0