Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.0
The King of PigsRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0- All Bark No BiteRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5