Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0