Movies
Ratings
502
FrankensteinRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
SplitRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
In This Corner of the WorldRated ★ 3.5
Charlie CountrymanRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.5