Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 1.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0