Titles you rated
I, FrankensteinRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 1.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 1.0