Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0