Movies
Ratings
26
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Helter SkelterRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.0
The Virgin SuicidesRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love & PopRated ★ 4.5