Titles you rated
IncendiesRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 1.0
MagnoliaRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0