Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Black BirdRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0- Criminal JusticeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.0
MarianneRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
- Gokusen SpecialRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0