Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5