Movies
Ratings
302
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.0
GretaRated ★ 1.0
The BoyRated ★ 0.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5