Titles you rated
The ClassicRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0