Movies
Ratings
342
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
10DanceRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5