Movies
Ratings
85
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.5