Movies
Ratings
356
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
ZeitgeistRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Wild ThingsRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
AssassinsRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0