Movies
Ratings
151
HancockRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
SawRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Hong Gil DongRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0