Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.5
In Love and Deep WaterRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Mary ShelleyRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5
Blue, Painful, and BrittleRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A Distant PlaceRated ★ 2.5
Concrete MarketRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0