Titles you rated
HeartbeatRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
PainedRated ★ 0.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
PietaRated ★ 2.5
Enemies In-LawRated ★ 1.5
The ShamelessRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0
All for LoveRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 1.0