Titles you rated
NopeRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
Mystic RiverRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 2.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5