Titles you rated
RampageRated ★ 2.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5