Titles you rated
St. Trinian'sRated ★ 0.5
SpyRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 1.0
LeonRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5