Titles you rated
MoonRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5