Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5