Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 0.5
SplitRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The BFGRated ★ 0.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5