Movies
Ratings
269
FrozenRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
BackdraftRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Brick MansionsRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0