Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
ArenaRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Jack-Jack AttackRated ★ 5.0
Get a Horse!Rated ★ 4.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
LavaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 5.0