Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 5.0
MacbethRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Next FloorRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
England Is MineRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
DenialRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Burn After ReadingRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5