Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0