Movies
Ratings
240
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0