Movies
Ratings
165
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The HouseRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5