Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0