Movies
Ratings
21
King and the ClownRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0