Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.0