Movies
Ratings
308
Gone GirlRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Blood: The Last VampireRated ★ 3.0
The Legend IIRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0