Movies
Ratings
169
HappyendRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
M. ButterflyRated ★ 4.0- Coffee And CigarettesRated ★ 3.0
Meshes of the AfternoonRated ★ 5.0
La JetéeRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
Vivre Sa VieRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 3.5
The WondersRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.0
The Bohemian LifeRated ★ 3.5
RitualRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0