Movies
Ratings
271
BugoniaRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0- LADY AT BATHSRated ★ 3.0
- Heavy SnowRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0