Movies
Ratings
32
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 2.0