Titles you rated
Set It UpRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
Miss You AlreadyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Sunshine CleaningRated ★ 3.5
ElizabethtownRated ★ 3.5
Late NightRated ★ 3.5
Central IntelligenceRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5