Movies
Ratings
265
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0