Movies
Ratings
500
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 5.0
SinisterRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The MuleRated ★ 3.0