Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0