Movies
Ratings
871
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Behind the Curtain: Stranger Things: The First ShadowRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5