Movies
Ratings
263
The MechanicRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5