Titles you rated
MisbehaviorRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5